سیاست حفظ حریم خصوصی تمامی کاربران وظیفه وب سایت شمسی خانوم می باشد. وبسايت شمسي خانوم ضمن احترامي که براي حريم شخصي کاربران قائل است، براي مطالعه، ثبت نظر يا استفاده از برخي امکانات وب سايت اطلاعاتي را از کاربران درخواست مي‌کند تا بتواند خدماتي امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

سیاست حفظ حریم خصوصی

براي پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتي مانند آدرس، شماره تلفن و ايميل مورد نياز است و از آنجا که کليه فعاليت‌هاي شمسي خانوم قانوني و مبتني بر قوانين تجارت الکترونيک صورت مي‌گيرد و طي فرايند خريد، از اين رو وارد کردن اطلاعاتي مانند نام و کد ملي براي اشخاص لازم است. مشتريان مي‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص ديگري را براي تحويل سفارش وارد کنند. و وبسايت تنها براي ارسال همان سفارش، از اين اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنين شمسي خانوم ممکن است براي ارتباط با مشتريان، بهينه سازي محتواي وب سايت و تحقيقات بازاريابي از برخي اطلاعات استفاده کند و براي اطلاع رساني رويدادها و اخبار، خدمات و سرويس‌هاي ويژه يا پروموشن‌ها، براي اعضاي وب سايت ايميل يا پيامک ارسال نمايد. در صورتي که کاربران تمايل به دريافت اينگونه ايميل و پيامک‌ها نداشته باشند، مي‌توانند عضويت دريافت خبرنامه شمسي خانوم را در پروفايل خود لغو کنند.

شمسي خانوم ممکن است نقد و نظرهاي ارسالي کاربران را در راستاي رعايت قوانين وب سايت ويرايش کند. همچنين اگر نظر يا پيام ارسالی توسط کاربر، مشمول مصاديق محتواي مجرمانه باشد، وبسايت مي‌تواند از اطلاعات ثبتی براي پيگيري قانوني استفاده کند.

حساب کاربری

حفظ و نگهداري رمز عبور بر عهده کاربران است. و براي جلوگيري از هرگونه سوء استفاده احتمالي، کاربران نبايد آن را براي شخص ديگري فاش کنند. شمسي خانوم هويت شخصي کاربران را محرمانه مي‌داند و اطلاعات شخصي آنان را به هيچ شخص يا سازمان ديگري منتقل نمي‌کند. مگر اينکه با حکم قانوني مجبور باشد در اختيار مراجع ذي‌صلاح قرار دهد.

وبسايت شمسي خانوم همانند ساير وب سايت‌ها از جمع آوري IP و کوکي‌ها استفاده مي‌کند. اما پروتکل، سرور و لايه‌هاي امنيتي شمسي خانوم و روش‌هاي مناسب مديريت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسي‌هاي غير قانوني جلوگيري مي‌کند.

شمسي خانوم براي حفاظت و نگهداري اطلاعات و حريم شخصي کاربران همه توان خود را به کار مي‌گيرد و اميدوار است که تجربه‌ي خريدي امن، راحت و خوشايند را براي همه کاربران فراهم آورد.

در ضمن جهت خریدی امن و خوشایند لطفا قوانین مندرج در صفحه قوانین و مقررات را مطالعه کنید.