اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

ضروری است که شما یک فرم با افزونه فرم ساز بسازید تا در این عنصر قابل نمایش باشد.
اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

ما همواره تمام سعی خود را انجام می دهیم تا وضعیت قیمت و موجودی سایت به روز باشد.  با این حال مشتریان جهت آگاهی از آخرین قیمت و موجودی تنها لازمست ثبت سفارش نمایند.
در ضمن به استحضار می رساند جهت اطمینان بیشتر با شماره های موجود در وب سایت در ارتباط باشید.

در صورت بروز هرگونه مشکلی در روند سفارش شمسی خانوم این اجازه را دارد که وجه سفارش را به مشتری بازگرداند و سفارش را لغو کند.

با توجه به اینکه قیمت گذاری کالاها در شمسی خانوم بر اساس حداقل حاشیه سود می باشد، متاسفانه امکان هیچ تخفیفی بر روی قیمت های آن وجود ندارد. اما گاهی شمسی خانوم جهت حمایت از مشتریان محترم اقدام به انتشار کدهایی جهت در یافت تخفیف مینماید.

بطور معمول، تمام کالاهایی که در وب سایت شمسی خانوم، وضعیت آنها موجود است، در انبارها موجود می باشند، اما به دلیل حجم بالای سفارشات و حجم بالای محصولات در سایت، امکان به روز رسانی لحظه ای وجود ندارد.
به این خاطر مرحله اول خرید از سایت شمسی خانوم، درخواست استعلام موجودی و قیمت است. در این مرحله همکاران ما تا 24 ساعت از زمان ثبت و به جریان افتادن سفارش، وضعیت موجودی و قیمت را بصورت تلفنی یا ایمیل یا پیامک به اطلاع شما می رسانند.
در ضمن در صورت اتمام موجودی کالا یا تغییر قیمت و یا بروز هرگونه مشکلی شمسی خانوم وجه سفارش را تمام و کمال به مشتری باز می گرداند.

خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه امکان خرید حضوری وجود ندارد

بله، با قید این مطلب در هنگام خرید و وارد کردن آدرس شخص در محل حمل و نقل، می توان کالا را به شخص مورد نظر شما تحویل داد.

 

بله، در صورت بروز هرگونه مشکل در روند سفارش شما می توانید با شماره های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید و پس از انتقال وجه سفارش سفارش شما ثبت و پیگیری میگردد.

شمسی خانوم تمام تلاش خود را می‏‌کند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت وجود داشته باشد، با این حال در صورتیکه اطلاعات موجود در سایت برای شما کافی نمی باشد، می توانید از طریق راههای ارتباطی سوالات خود را مطرح، سپس در صورت تمایل سفارش خود را ثبت بفرمایید.

شما هنگام پرداخت اینترنتی، از سایت شمسی خانوم وارد درگاه بانک مورد نظر می شوید و از طریق درگاه و وب سایت آن بانک، وجه خود را پرداخت می نماید. لازم به توضیح است که درگاه های بانکی نیز با توجه به آنکه از پروتکل امن https استفاده می کنند، جایی برای نگرانی ندارید. در ضمن برای احتیاط بیشتر شما می توانید در هنگام ورود اطلاعات کارت بانکی خود از صفحه کلید مجازی استفاده کنید.