اخبار بورس

پیش بینی بازار بورس

پیش بینی بازار بورس | شمسی خانوم

پیش بینی بازار بورس توسط کارشناسان زبده یکی از راه های مطمئن برای سرمایه گذاری و یا خارج کردن سرمایه از این بازار می باشد. 10 پیش‌بینی از آینده بازار سهام را در زیر می‌توانید بخوانید.

تحلیل تکنیکال

پیش بینی بازار بورس

قاسم صادقی، تحلیلگر بازار سرمایه

من تصور می‌کنم در نیمه دوم سال بازار روندی صعودی را تجربه کند. این مهم حتی در صورت رای آوردن ترامپ محقق خواهد شد.

محمد خبری‌زاد، کارشناس بازار سرمایه

اگر وضعیت از نظر نوع فعالیت و تصمیمات مثل الان باشد به بازار سهام در مهر ماه امیدی ندارم. در این صورت بازار مهر ماه یک بازار فرسایشی و رو به منفی در سهم‌های کوچک خواهد بود.

نیما آگاهی، تحلیلگر بازارهای مالی

تا پایان دولت روحانی، رشد شارپی مجدد امکان‌پذیر است. قیمت ارز، تورم، نقدینگی و تقاضای بیش از حد محرک‌های بازار سهام هستند. در این میان اگر قیمت ارز به شدت بالا رود، در گروه‌های صادراتی رشد چشم‌گیری خواهیم داشت.

حمید اسدی، کارشناس بازار سرمایه

برآورد من این است که شاخص کل بازار بین یک میلیون و 500 هزار تا یک میلیون و 700 هزار واحد نوسان داشته باشد و این وضعیت تا یک ماه دیگر ادامه‌ دار خواهد بود.

امیدرضا قیراطی، کارشناس بازار سرمایه

بازار سهام بازاری سینوسی است و نوسان زیاد دارد، اما به نظر من شاخص کل بازار سهام تا پایان سال تا سه میلیون و 500 هزار واحد نیز خواهد رسید، سهم‌ها در کف قیمتی خود هستند و با توجه به افزایش نرخ دلار بعید است که شاخص کل بازار در این اعداد بماند و قطعا بالا خواهد رفت.

پیام الیاس کردی، کارشناس و مدرس بازار سرمایه

در نگاه طولانی مدت بازار سهام وضعیت بهتری دارد و این درحالی است که در میان مدت رشد شارپی شاخص کل در کار نیست. تقریبا تمام کارشناسان هم گفته‌اند که رشد شارپی شاخص کل متوقف شده است.

شایان کرمی، کارشناس بازار سرمایه

کارشناسان اقتصادی افزایش قیمت دلار را از قبل نیز پیش‌بینی می‌کردند، با این اوصاف ممکن است بازار سرمایه از آبان رونق بیشتری داشته باشد.

علی صادقین، مدرس و پژوهشگر اقتصادی

صعود پر قدرت شاخص بورس تهران در پی افزایش نرخ ارز سامانه نیما در کنار همبستگی بالای بورس و دلار، طی روز‌های آتی دور از ذهن نیست. با این حال سرمایه‌گذارانی که دید بنیادی و استراتژی نگهداری سهام را در دستور کار معاملاتی خود قرار دادند می‌توانند برندگان این روز‌های منفی بورس باشند.

مهدی رباطی، مدیر عامل و رییس هیات مدیره کارگزاری بورس بیمه ایران

در حال نزدیک شدن به تعادل اسمی در بازارهای رقیب بورس (ارز؛ سکه؛خودرو؛مسکن) هستیم. و به نظرم خروج پول در بازارهای رقیب وارد بورس خواهد شد. اشاره شد تعادل اسمی چون در نگاه حقیقی بورس دارای حباب منفی است. بازار به زودی ساید شده و احتمالا از اواسط پاییز شاید زودتر اوج خواهد گرفت.

مصطفی صفاری، کارشناس بازار سهام

اگرچه کارشناسان اقتصادی شرایط را از آمار صادرات و… برآورد می‌کنند یا آماری که در بورس کالا هست. اما مردم عادی نمی‌دانند و دچار فروش هیجانی شده‌اند. به نظر من بعد از انتخابات آمریکا دیگر در بازار سهم گیر نمی‌آید زیرا شوک سیاسی خیلی در اقتصاد اثر دارد. و بازار تبدیل به صف خرید می‌شود. سال گذشته رشد بازار از آبان‌ به بعد رخ داد. امسال هم همین اتفاق می‌افتد.

بورس
بورس

صندوق های قابل معامله ETF

شامپو رزماری بیوآکوا تقویت کننده و ضد ریزش مو 250 میل

129,000 تومان
افزودن به سبد خرید
فروخته شده:190
باقی مانده:10
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *